Programy lajalnościowe

Poleć sąsiada i zyskaj

Każdy, kto zakupi mieszkanie i zarekomenduje swoją rodzinę, znajomych, którzy zdecydują się zamieszkać na osiedlu Park Zawiszów, otrzyma bonus w wysokości 1.000 zł. Już dziś poleć nas swoim znajomym i bliskim! Zyskacie nie tylko wymarzonych sąsiadów, ale też dodatkowe pieniądze.

Nowe M za stare M

Jest to program dedykowany dla tych osób, które planują zakup nowego mieszkania, większego lub w wyższym standardzie i aktualnie nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi ale posiadają własną nieruchomość. Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest sprzedaż aktualnie zamieszkiwanego lokalu i przeznaczenie środków na zakup nowego. Profesjonalny, rekomendowany przez dewelopera doradca ds. nieruchomości dokona oględzin mieszkania, określi rynkową cenę sprzedaży oraz zobowiąże się do znalezienia nabywcy i wynegocjowania korzystnych warunków transakcji.

Mieszkanie dla Młodych

Znajdziecie u nas wiele mieszkań, które można zakupić z dopłatą rządową do wkładu własnego w programie Mieszkanie dla Młodych. W praktyce wygląda to tak, że zakupu dokonuje się już dzisiaj wraz z zawarciem umowy kredytowej i uruchomieniem niewielkiej kwoty kredytu. Dzięki temu dokonujemy rezerwacji dopłaty z Banku Gospodarstwa Krajowego, która zostanie wypłacona deweloperowi w 2018 roku. Korzystamy z aktualnych warunków banków, oszczędzamy zgromadzone środki własne, bo od przyszłego roku wkład własny wymagany przez banki ma wynosić 20%. Mieszkanie zostanie odebrane jesienią 2017 roku a deweloper poczeka na wypłatę dofinansowania do 2018 roku.

Rabaty dla inwestorów nawet do 5%

W zależności jaką ilość mieszkań kupisz, taki upust otrzymasz na mieszkanie.
TOP